Instagram video indir

Odeabank İletişim | Odeabank Müşteri Hizmetleri | Odeabank Direk Bağlanma 2021

Odeabank Müşteri Hizmetleri, Odeabank İletişim telefon numarası, Odeabank İnternet Bankacılığı ve şifre alma işlemleri işlemlerinin detaylarını haberimizin detaylarından öğrenebilirsiniz.
Odeabank İletişim | Odeabank Müşteri Hizmetleri | Odeabank Direk Bağlanma 2021 ÇağrıMerkezin

Odeabank Müşteri Hizmetleri

Odeabank Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmak için haberimizin detaylarını takip edebilirsiniz.

Dünyanın her yerinden veya numaralarını arayarak Odeabank İletişim Merkezi’nden istediğiniz an, dilediğiniz yerden bankacılık işlemleriniz için destek alabilirsiniz.

Odeabank İletişim Merkezi’ni kullanmak için İletişim Merkezi’ne özel şifre almanız da gerekmez. Kart numarası ve şifreniz ile veya kimlik bilgileri ve güvenlik sorularına doğru yanıt vererek işlem yapabilirsiniz.

Bank Audi öncülüğünde 1 Kasım 2012 tarihinde Maslak şubesiyle hizmet hayatına başlayan Odeabank, yeni kurulmasına rağmen pek çok kişinin tercih ettiği bir banka haline gelmiştir. Yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı politikalarıyla her geçen gün hizmet kalitesini ve hizmet kapsamını geliştiren banka, birikim ve yatırım yapmak isteyenlerin de tercih ettiği bir bankadır.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Bankacılık sektörünün en genç ve yenilikçi oyuncusu Odeabank, dünyanın en büyük bankalarının yarıştığı International Finance Magazine Awards 2014’de ‘En İyi Müşteri Hizmetleri Ödülü’ne değer görüldü.

‘Kişiye özel bankacılık’ vizyonuyla her müşterisine kendini özel hissettiren Odeabank, uluslararası başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Odeabank, tüm şubelerinde kullandığı, gişe önlerine müşteriye dönük olarak yerleştirilen interaktif tablet uygulamasıyla yarattığı yenilikçi müşteri deneyimiyle International Finance Magazine Awards 2014’de rakiplerini geride bırakarak Türkiye’nin “En İyi Müşteri Hizmetleri” ödülüne layık görüldü.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birikim ve yatırım yapanların yeni gözde bankası olan Odeabank, piyasada verdiği en yüksek faiz oranı ile yatırımcıların tercihi olmuş durumda. Yaptığı kampanyalar ve her geçen gün daha da geliştirdiği bankacılık hizmetiyle kısa sürede ismini duyurmuştur.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzde birçok kişinin maaş kartı ve kredi kartı bulunmaktadır. Odeabank müşterilerine bireysel ve kurumsal olarak hizmet eden bir bankadır. 2012 yılında kurulmuştur. Bankamızdan ihtiyaç, taşıt ya da ev kredisi çekebilirsiniz. Banka müşterimiz değilseniz hemen hesap açtırabilir ve uygun faiz miktarlarından faydalanabilirsiniz. Bankamızdan bireysel emeklilik başvurusu yapabilirsiniz. Her ay ödeyeceğiniz katkı paylarınız ile belirli olan süreyi ve yaşı tamamladığınızda devletten de katkı payı alarak emekli olabilirsiniz. Odeabank Müşteri Hizmetleri numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca odeabank.com.tr adresimizi ziyaret ederek diğer avantajlarımızı da inceleyebilirsiniz. İnternet şubemizden ya da mobil bankacılık sisteminden faydalanarak havale, eft, fatura ya da kira ödeme gibi işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü konuda sormak istediğiniz sorular için çağrı merkezlerimiz siz müşterilerimiz için oluşturulmuştur. Çağrı merkezlerimizi karşılaşmış olduğunuz her türlü konuda arayabilirsiniz.

Odeabank Çağrı Merkezi

Yenilikçi bakış açısı ve müşterilerine yaklaşımlarından dolayı oldukça favori bir duruma gelen Odeabank, her geçen gün şube sayısını da artırmaktadır. Bireysel müşterilerine sunduğu yatırım hesapları ve kredilerinin yanı sıra; kurumsal müşterileri için de ticari krediler sunmaktadır. Her türlü konuda soru ve görüşleriniz için müşteri hizmetleri de kişilere sunulmaktadır. Sizler için hazırlanmış olan bankacılık işlemleri, kampanyalar ve diğer işlemleriniz için numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Odeabank Müşteri Hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olan sesli yanıt sisteminde ihtiyacınız olan bölümle ilgili tuşlamayı gerçekleştirerek müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Banka hakkında bilgi almak, kredi kartı talebinde bulunmak, şifre işlemlerinizi gerçekleştirmek, kayıp ve çalıntı kartlarını bildirmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Direk bağlanma

Bankamızın müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yukarıdaki numarayı aradıktan sonra 6’yı tuşlamanızdır. Uzun süre hatta beklemeden müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilmeniz bu şekilde mümkün olmaktadır. İnternet bankacılığı yolu ile de bizlerle iletişim kurmanız mümkündür. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem veren bankamız, onların arz, talep ve şikayetleri ile de ilgilenmektedir. Bankamızdan ve çalışanlarımızdan oluşabilecek şikayetlerinizi tarafımıza bildirmeniz halinde sorununuza en kısa süre içerisinde çözüm getirilecek ve kişilerin her türlü mağduriyetleri giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Odeabank müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Odeabank Müşteri Hizmetleri şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM

İletişim Merkezi : Genel Müdürlük :

Adres : Esentepe Mahallesi Büyükdere Cad. Levent 199 Apt. No:199/119 Şişli/İstanbul

Odeabank Çağrı Merkezi: 444 8 444

Odeabank’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. 7/24 ulaşabileceğiniz bu çağrı merkezi aracılığıyla tüm bireysel veya kurumsal olan bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, internet bankacılığı veya mobil bankacılık şifre talebinde bulunabilir, tüm ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca hem bu numara üzerinden hemde aşağıda verilen bağlantıdaki iletişim formu aracılığıyla Odeabank’a istek, soru, görüş ve önerilerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 8 444

Odeabank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası

Odeabank Müşteri Hizmetleri ile faks yoluyla da iletişime geçebilirsiniz. Faks ile Odeabank Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmak için:

numarasına faks yollayabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Kredi kartı, banka kartı, hesap işlemleri, şifre işlemleri gibi birçok problem için telefondan arayarak müşteri hizmetlerinden halletmek istemektedir. Fakat genellikle bankaların müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışırken müzik dinlemek ve saatlerce telefonda beklemekten işlem yapmak fazlasıyla zorlaşmaktadır. Bu yüzden de bankaların şubelerine gitmek zorunda kalan kişi sayısı az değildir.

Sizi bu zor menülerden ve saatlerce müzik dinlemeden kurtarmak ve direk Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için aşağıda yazdığım kodlamalar sayesinde direk artık bağlanabilirsiniz.

Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için:

 • İlk önce numarasını arayın.
 • Direk müşteri temsilcisine bağlanmak için “6”yı tuşlayın.

Eğer müşteri hizmetlerinden farklı işlemler gerçekleştirmek istiyorsanız;

 • Kayıp veya çalıntı kart için “1”i tuşlayın.
 • Bankacılık işlemleri için “2”yi tuşlayın.
 • Şifre işlemleri için “3”ü tuşlayın.
 • İnternet bankacılığı teknik destek ve yardım için “4”ü tuşlayın.
 • Kampanyaları öğrenebilmek için için “5”i tuşlayın.
 • Odeabank hakkında bilgi alabilmek için “0”ı tuşlayın.
 • Eğer İngilizce hizmet almak istiyorsanız “9”u tuşlayın.

Odeabank İnternet Bankacılığı Giriş

Odeabank İnternet Şubesi ile dilediğiniz zaman, internet erişimi olan her yerden, kolay ve hızlı bir şekilde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

​Odeabank İnternet Şubesini, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz dokunmatik ekran uyumluluğu ile tüm bilgisayarlar, telefon ve tabletlerden kullanabilmektedir.

Odeabank İnternet Şubesi’​ne kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yapabileceğiniz gibi; Kullanıcı adınızı hatırlamıyorsanız, bireysel müşterilerimiz T.C. kimlik numarasını kullanarak da giriş yapabilirler.

Parolanızı unuttuysanız veya şifrenizi blokelediyseniz, banka/kredi kartı veya kimlik bilgilerinizle tekrar kayıt olabilir veya blokenizi kaldırabilirsiniz.

Odeabank İnternet Bankacılığı’na giriş yapmak istiyorsanız yapmanız gereken https://www.odeabank.com.tr/direkt-bankacilik/internet-bankaciligi linkine tıklayarak aşağıda kırmızı kutucuk ile belirtilmiş İNTERNET ŞUBESİ GİRİŞ butonuna tıklamaktır.

Odeabank İletişim | Odeabank Müşteri Hizmetleri | Odeabank Direk Bağlanma 2021 ÇağrıMerkezin
Odeabank İletişim | Odeabank Müşteri Hizmetleri | Odeabank Direk Bağlanma 2021 8

Ayrıca https://www.odeabank.com.tr/ sitesinin sağ üstündeki İNTERNET ŞUBESİ butonunun üzerine geldikten sonra GİRİŞ ya da KAYIT OL butonlarından birini seçerek istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank İletişim | Odeabank Müşteri Hizmetleri | Odeabank Direk Bağlanma 2021 ÇağrıMerkezin
Odeabank İletişim | Odeabank Müşteri Hizmetleri | Odeabank Direk Bağlanma 2021 9

Odeabank İnternet Bankacılığı TC Kimlik No İle Giriş

Odeabank İnternet Şubesi kullanıcı adınız veya T.C. kimlik numarası bilginizi kullanarak parolanız ile giriş yapabilir, kapsamlı bir işlem setine ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı adı belirlemek için şubelerimize gelebilir veya T.C. Kimlik numaranız ile Parola Al & Hatırlat adımından kullanıcı adınızı ve parolanızı belirleyerek giriş yapabilirsiniz.

Odeabank İnternet Şubesi üzerinde yapabileceğiniz tüm işlemlerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Odeabank İnternet Bankacılığı Özellikleri

 • İnternet Şubesindeki tüm ekranlar dokunmatik uyumludur. Bilgisayarınızda fareniz ile kullanabileceğiniz gibi, dokunmatik ekran bilgisayar veya tabletler üzerinden de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Kişisel menü ile istediğiniz işlemleri ekleyerek menüde gezinmeden istediğiniz işlemlere hızlıca istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
 • Arama alanı ile istediğiniz işlem adını yazarak işleme hızlıca ulaşabilirsiniz.
 • Ayarlar menüsü altındaki Hatırlatma Servisi ile İnternet Şubesi’ne giriş yapmadan da işlem ve hareketlerinizden haberdar olabilirsiniz.
 • Kapsamlı açılış ekranı ile hesaplarınızı, kartlarınızı ve ödemelerinizi tek seferde görüntüleyebilirsiniz.
 • İşlemlerinizi gerçekleştirirken ekranlardaki görsel anlatımlardan destek alabilirsiniz.
 • Eşleştirilmiş cihazınız ile İnternet Şube’ye girişlerinizde cihazınızda yer alan uygulamamıza gelen bildirimi onaylayarak ya da uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan sayfa üzerinden giriş işlemini onaylayarak giriş yapabilirsiniz. Eşleşmiş bir cihazınız yoksa SMS ile giriş yapabilirsiniz.

Odeabank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

İnternet Şubesi/Odeabank Mobil’e kayıt olmadıysanız TCKN, cep telefonu son 4 hanesi, cep telefonlarına gelen SMS şifresi ardından, Odeabank kart şifrenizi girerek güvenlik sorunuzu, güvenlik resminizi ve parolanızı oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Odeabank Mobil ile Kredi Kartı Şifre Alma

Odeanbank ile yurt içerisinde bulunan ATM’lerden ve diğer ATM’lerden para çekimi yapabilirsiniz. İnternet gerekmeden, direkt SMS ile banka kartı şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken şey bankaya kayıt ettiğiniz telefon numaranızdan, SMS göndererek yeni şifrenizi almanızdır.

Ayrıca iletişim merkezini arayarak, mobil şube ile, internet şubesine girerek de yeni şifre alımına başvurabilirsiniz.

Sizler için birden fazla alternatif bulunmaktadır.

Odeanbank kartı şifresi almak için;

Bankaya kayıt olan cep telefonunuzdan, mesaj kısmına girin.

SIFRE yazıp boşluk bırakın.

Boşluk bıraktıktan sonra, istediğiniz yeni şifreyi girin.

Kartınızın 4 hanesini, arkasından bulunan 3 haneli numarayı girin.

8444 göndererek, yeni şifrenizi alın.

Odeabank İletişim Formu

Odeabank’a ulaşmanın bir diğer yolu ise İletişim Formu’dur. Odeabank iletişim formu sayesinde problem, şikayet, öneri ve taleplerinizi Odeabank Müşteri Hizmetleri’ne iletebilirsiniz.

Odeabank İletişim Formu’na ulaşmak için buraya tıklayın. Linke tıkladıktan sonra sayfanın aşağısına inerek iletişim formuna ulaşabilirsiniz.

Odeabank İletişim’in diğer bağlantıları;

 • Müşteri Memnuniyeti Anketi: https://www.odeabank.com.tr/iletisim/musteri-memnuniyeti-anketi
 • Hakem Heyeti Başvuru Formu: https://www.tbb.org.tr/tr/finansal-tuketici/bireysel-musteri-hakem-heyeti/basvuru-formu/95
 • Hakem Heyeti Bilgi Broşürü: https://www.tbb.org.tr/Content/Upload/Dokuman/818/bilgibrosuru_2.pdf
 • Harcama İtiraz Formu: https://www.odeabank.com.tr/SiteAssets/docs/harcama-itiraz-formu.docx
 • Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetinin Oluşumu, Çalışma ve Usulleri Hakkında Tebliğ: https://www.tbb.org.tr/tr/finansal-tuketici/bireysel-musteri-hakem-heyeti/ilgili-duzenlemeler/3453

Odeabank EFT ve Havale Ücretleri

Odeabank 2021 Havale İşlem Ücretleri

Odeabank’ta havale işlemleri için en yüksek işlem ücreti kesintisi şube ve çağrı merkezinde; en düşük işlem ücreti kesintisi ise düzenli havale işlemlerinde uygulanır. Genel itibari ile en düşük havale işlem ücret kesintileri, şubesiz bankacılık kanallarında geçerlidir.

Odeabank Şube/Çağrı Merkezi 2021 Havale İşlem Ücretleri

1000 Liraya Kadar Havale İşlem Ücreti: 2.50 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası Havale İşlem Ücreti: 5.00 TL

50 Bin Lira Üzeri Havale İşlem Ücreti: 33.00 TL

Odeabank ATM 2021 Havale İşlem Ücretleri

1000 Liraya Kadar Havale İşlem Ücreti: 1.00 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası Havale İşlem Ücreti: 2.50 TL

50 Bin Lira Üzeri Havale İşlem Ücreti: 10.00 TL

Odeabank Mobil/İnternet Şube 2021 Havale İşlem Ücretleri

1000 Liraya Kadar Havale İşlem Ücreti: 0.50 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası Havale İşlem Ücreti: 1.00 TL

50 Bin Lira Üzeri Havale İşlem Ücreti: 10.00 TL

Odeabank 2021 Düzenli Havale İşlem Ücretleri

1000 Liraya Kadar Havale İşlem Ücreti: 1.50 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası Havale İşlem Ücreti: 1.50 TL

50 Bin Lira Üzeri Havale İşlem Ücreti: 1.50 TL

2021 Odeabank EFT İşlem Ücretleri Fiyatları

EFT işlemleri Odeabank üzerinden yapıldığında, en düşük işlem ücreti toplu EFT işleminde geçerlidir. Banka, havale işlemleri ile benzer şekilde şubesiz EFT işlemleri için düşük işlem ücret kesintisi uygular.

Odeabank Şube/ Çağrı Merkezi 2021 EFT İşlem Ücretleri

1000 Liraya Kadar EFT İşlem Ücreti: 5.00 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası EFT İşlem Ücreti: 10.00 TL

50 Bin Lira Üzeri EFT İşlem Ücreti: 54.00 TL

Odeabank ATM 2021 EFT İşlem Ücretleri

1000 Liraya Kadar EFT İşlem Ücreti: 2.00 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası EFT İşlem Ücreti: 5.00 TL

50 Bin Lira Üzeri EFT İşlem Ücreti: 15.00 TL

1000 Liraya Kadar Geç EFT İşlem Ücreti: 3.00 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası Geç EFT İşlem Ücreti: 7.50 TL

50 Bin Lira Üzeri Geç EFT İşlem Ücreti: 19.50 TL

Odeabank Mobil/İnternet Şube 2021 EFT İşlem Ücretleri

1000 Liraya Kadar EFT İşlem Ücreti: 1.00 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası EFT İşlem Ücreti: 2.00 TL

50 Bin Lira Üzeri EFT İşlem Ücreti: 10.00 TL

1000 Liraya Kadar Geç EFT İşlem Ücreti: 1.50 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası Geç EFT İşlem Ücreti: 3.00 TL

50 Bin Lira Üzeri Geç EFT İşlem Ücreti: 15.00 TL

Odeabank 2021 Toplu EFT İşlem Ücretleri

1000 Liraya Kadar EFT İşlem Ücreti: 1.30 TL

1000 – 50 Bin Lira Arası EFT İşlem Ücreti: 1.30 TL

50 Bin Lira Üzeri EFT İşlem Ücreti: 1.30 TL

2021 Odeabank EFT saatleri nelerdir?

Odeabank EFT işlemleri, 2021 yılında 08:30 – 17:00 arasında yapılır. Şube üzerinden 16:30 ve internet/mobil şube üzerinden 16:00 sonrası yapılan EFT işlemleri, geç EFT ücret tarifesine göre fiyatlandırılır.

Odeabank Gönderilen EFT Hesaba Geçme Süresi

Odeabank üzerinden yapılan EFT işlemleri sabah saat 09:00 itibari ile gönderilen hesaba geçmeye başlar. 10 ila 20 dakika arasında EFT işlemleri gerçekleştirilir. Saat 17:00 sonrasında yapılan EFT işlemleri ise ertesi işlem günü saat 09:00 itibari ile gerçekleşir.

Odeabank Çalışma Saatleri

ODEABANK SAAT KAÇTA AÇILIYOR VE SAAT KAÇTA KAPANIYOR? ODEABANK ÖĞLE ARASI SAATLERİ

Odeabank çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam 09.00’da başlar ve 12.30’a kadar devam eder. Bu saatten sonra ise bir saatlik bir mola veren banka daha sonra öğlen 13.30’da  mesaiye başlar. Kapanış saati olan 17.00’a kadar hizmet vermeye devam eder. Hafta sonları hizmet vermemektedir.

Ancak çalışma saatleri Koronavirüs vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre değişebilir. Lütfen ilinizdeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz.

ODEABANK ÇALIŞMA SAATLERİ 2021

Hafta içi: 09:00- 17:00

Öğle arası: 12:30- 13:30

Hafta sonu: Pandemi nedeniyle Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermemektedir. 

Odeabank Sosyal Medya Adresleri

Odeabank Sosyal Medya Hesaplarıyla da Yanınızda!

Odeabank sosyal medya hesaplarını takip ederek Odeabank ile ilgili güncel haberlere ulaşabilir ve kampanyalar hakkındaki tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Aşağıda listelenen Odeabank’a ait sayfalar dışında herhangi bir sayfaya ya da siteye Odeabank’a ait olduğunu düşünerek üye olmamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

​​T.C. kimlik numarası, anne kızlık soyadı, parola, SMS şifresi veya hesap bilgileriniz gibi kişisel bilgilerinizi sosyal medya üzerinden hiçbir Odeabank yetkilisinin asla istemeyeceğini tekrar hatırlatmak isteriz.

Odeabank Sosyal Medya Hesapları

 • twitter.com/odeabank
 • facebook.com/odeabank
 • linkedin.com/company/odeabank
 • youtube.com/odeabank

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Youtube video indir