Instagram video indir

Yemeksepeti Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma Yöntemi 2021

Yemeksepeti Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma Yöntemi 2021 ÇağrıMerkezin
Yemeksepeti Müşteri Hizmetleri

Yemek Sepeti Müşteri İletişim Merkezi

Yemeksepeti ile görüşme sağlayabileceğiniz firmanın tüm güncel iletişim kanallarına destek merkezi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Tüm iletişim kanalları ile telefon, mobil, e – posta ve canlı yardım hizmeti ile firmayla anında iletişim kurabilirsiniz. Tüm konularda soru, görüş ve önerilerinizi 7/24 iletebileceğiniz iletişim kanalları sayesinde kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

 • Yemeksepeti İletişim

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yemeksepeti tarafından sunulan tüm hizmetler için firmanın mevcut iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Doğrudan müşteri hizmetleri üzerinden firma yetkilisi ile görüşmek için çağrı merkezini aramanız mümkündür. Sipariş iptali, para iadesi, ödeme sorunları, sipariş durumu, iş birliği vb. tüm konularda çağrı merkezi üzerinden yardım almanız mümkündür.

 • Yemeksepeti Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 5 445
 • Yemeksepeti Genel Merkez Telefon Numara: +90 212 359 18 00

Güncel çağrı merkezi ve telefon numaraları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak her konuda yardım alabilirsiniz. Mobil veya web uygulaması üzerinden firma ile görüşme ağlayarak online iletişim kanallarını da etkin bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Yemeksepeti müşteri hizmetleri direk bağlanma
Yemeksepeti müşteri hizmetleri

Yemeksepeti Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yemeksepeti müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için yapmanız gereken çok basit adımlar bulunmaktadır. Yemeksepeti müşteri hizmetlerine tek tıkla bağlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • 444 5 445 yemeksepeti müşteri hizmetleri telefon numarasını arayın,
 • Yemeksepeti müşteri hizmetleri ses kaydı geldikten sonra 0’ı tuşlayın.
 • DAha sonra gelen yeni ses kaydında ise 5’i tuşlayarak devam edin.
 • Bu işlemlerden sonra karşınıza yemeksepeti müşteri hizmetleri çıkacaktır.

Yemek Sepeti İletişim E – Posta Adresi

 adresine e – posta göndererek firma tarafından sunulan tüm hizmetler için kurumsal destek alabilirsiniz. Mevcut e – posta adreslerinin dışında doğrudan firmanın müşteri hizmetleri telefon numaraları ile veya diğer online hizmetler üzerinden iletişim kurmanız mümkündür. Online yardım sayfası sayesinde sizin için sipariş durumu, sipariş iptali ve ödemelere ilişkin pek çok farklı hizmet sunulur. Dijital dönüşüm politikaları kapsamında ağırlıklı olarak firma tarafından online hizmet sağlandığı için firma ile online işlemler üzerinden iletişim kurmanız sizin için çok daha fazla avantaj sağlayacaktır.

Yemek Sepeti Canlı Yardım

Yemeksepeti mobil veya web uygulaması üzerinden verdiğiniz tüm siparişleri canlı yardım sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Sipariş durumundan iptaline kadar her konuda kesintisiz hizmet canlı yardım sayfası üzerinden dakikalar içinde sunulur. Canlı yardım sayfası üzerinden kısa süre içinde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Yemeksepeti üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından doğrudan mobil veya web ara yüzü ile canlı müşteri destek sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Uzun süre beklemek zorunda kalmadan sipariş durumu hakkında detaylı bilgi alabilir veya sipariş iptali ya da değişiklikleri için bu sayfadan destek alabilirsiniz. Online yardım hizmetleri ve iletişim kanalları sayesinde firma tarafından tüm müşterilerine kesintisiz ve hızlı yardım sunulur.

Yemek Sepeti Sosyal Medya Hesapları

Yemeksepeti sosyal medya hesapları üzerinden tüm güncel hizmetleri görüntüleyebilir ve sorunlarınız hakkında destek talebinde bulunabilirsiniz. Öte yandan güncel kampanya ve duyurular hakkında da detaylı bilgiyi firmanın resmi sosyal medya hesapları üzerinden almanız mümkündür. Yemeksepeti sosyal medya hesapları üzerinden ayrıca güncel olarak sorunlarınızı da firmaya çok daha hızlı bir şekilde iletmeniz mümkündür. Yemeksepeti resmi sosyal medya hesapları:

 • Yemeksepeti Facebook
 • Yemeksepeti Twitter

Yemek Sepeti E- Posta Adresi

Yemek sepeti firmasının müşterisi olarak yaşadığınız olumsuz durumları müşteri hizmetlerine ulaştırarak çözümlenmesini istiyorsanız e – posta adresini kullanabilirsiniz. Aktif olarak kullanılan e – posta adresi ile müşterilerine, yatırımcılarına, iş birliği yapmak isteyenler ile iletişime geçen yemek sepeti firması e – posta sistemi üzerinden daha hızlı ve daha etkili bir şekilde iletişim kurmaktadır.

 • Yemek Sepeti E – Posta Adresi: 

Yemek Sepeti Canlı Yardım Sayfası

Kurumsal yapısı ile adından söz ettiren yemek sepeti firması müşterileri için çeşitli iletişim yöntemleri sunmuştur. Bu yöntemlerden biri olan canlı yardım sayfası yemek sepeti firmasının daha etkili ve daha hızlı olmasını sağlıyor. Canlı yardım sayfası üzerinden iletişime geçtiğinizde yaşadığınız sorunları iletebiliyor, merak ettiğiniz tüm konularda bilgi alabiliyor, iş birlikleri için iletişime geçebiliyorsunuz.

 • Yemek Sepeti Canlı Yardım Sayfası

Yemek Sepeti Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal ve profesyonel bir işletme olarak binlerce insanı binlerce restoran ile bir araya getirerek kusursuz bir şekilde hizmet veren yemek sepeti firması müşterileri ve yatırımcıları için sosyal medya hesapları üzerinden de hizmet vermektedir. Güncel duyuruların yapıldığı, kampanyaların tanıtıldığı, müşteriler için avantajlı kampanyaların yer aldığı paylaşımlar ile müşterilerine ulaşan Yemek Sepeti firması Facebook, Twitter, İnstagram ve Youtube platformlarında yer almaktadır.

 • Yemek Sepeti Twitter Hesabı
 • Yemek Sepeti İnstagram Hesabı
 • Yemek Sepeti Youtube Kanalı
 • Yemek Sepeti Facebook Hesabı
Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir