Instagram video indir

Opet Müşteri Hizmetleri

Opet Müşteri Hizmetleri ÇağrıMerkezin

Opet Çağrı Merkezi

Opet, Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketleri arasında ilk üçte yer almakla birlikte madeni yağ, ticari ve endüstri yakıt, depolama vb. alanlarında hizmet verir. 1992 yılında Fikret Öztürk tarafından kurulan şirket, 2002 yılında Koç Holding’in %50 hisse ile ortak olmasının ardından altyapısını güçlendirmiştir. Günümüzde Opet’in sahibi Öztürk Grup ve Koç Holding’tir. Opet, özellikle ‘temiz tuvalet’ anlayışıyla sektörde bir öncü haline gelmiş ve tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda Tarihe Saygı, Yeşil Köy vb. projeleriyle de sosyal etkinliklerini sürdürmektedir. Opet, akaryakıt dağıtım ve madeni yağlar haricinde ultramarket, fulmarket, laboratuvar ve ultrakargo alanlarında da hizmet veriyor. Ultrakargo ile tüketiciler, online siparişlerini kargo otomatlarından 7/24 alabiliyor. Aynı zamanda Sunpet’in de sahibi olan Opet, günümüzde yaklaşık 2000 akaryakıt istasyonu ile en büyükler arasındaki varlığını sürdürmektedir.

Telefon Numarası
Çalışma Saatleri Opet çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Opet İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi
İletişim Formu Form için tıklayın.
Whatsapp
İstasyon ve Yakıt Fiyatları Opet, en yakın istasyon ve yakıt fiyatlarını incelemek için tıklayın.
Koç Holding Etik Hattı
Genel Müdürlük Adresi Barbaros Mahallesi, Gelincik Sokak No:4-A, 34746 Ataşehir/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası
Sosyal Medya Hesapları Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Opet çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası, faks numarası ve iletişim formu bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Opet ile iletişime geçerek; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Opet hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Opet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 522 90 00

Opet Faks Numarası
0 216 522 90 10

Opet İletişim Formu
iletişim formu

Opet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Opet müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 444 67 38 numarasını tuşladıktan sonra 1 tuşuna basmanız yeterlidir. Çağrı merkezini son derece etkili bir şekilde kullanan Opet’e sosyal medya iletişim kanalları ve e-posta üzerinden de erişebilirsiniz.

Opet hizmetleriyle ilgili yaşanan yeniliklerinden de yer aldığı sosyal medya adresleri sürekli olarak güncellenmektedir. Opet e-posta adresi ve Opet sosyal medya adresleri sayesinde alternatif iletişim kanallarından yararlanarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Kampanyalar, hizmet detayları ve diğer yeniliklerin de yayınlandığı sosyal medya adresleri günün her anında güncellenen yapıya sahiptir. Sürekli güncel tutulan sayfalar sayesinde Opet ile ilgili geniş kapsamlı bilgiye erişebilir ve çağrı merkezi dışında da sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Opet İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Opet Facebook

Opet Twitter

Opet Instagram

Opet e-mail adresi: [email protected]

Opet çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisine musterihizmetlerimiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden Opet ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Opet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 522 90 00

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts

Pandemi süreç devam ediyor ne demek? E-devlet pandemi süreç devam ediyor anlamı nedir?

Gündemde yoğun bir şekilde Pandemi süreç devam ediyor ne demek? Sorusunun yanıtı araştırılıyor. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından vatandaşlara ekonomilerine katkı sağlamak amacıyla 1100 TL pandemi destek yardımı yapılıyor. E-devlet’e giriş yapan ve sonuçlarını sorgulamak isteyenler pandemi süreç devam ediyor uyarısıyla karşılaşınca anlamını sorgular oldu. Peki E-devlet pandemi süreç devam ediyor anlamı nedir? İşte detaylar…
Youtube video indir