Instagram video indir

UDEMY müşteri hizmetleri İletişim Müşteri Hizmetleri

UDEMY müşteri hizmetleri İletişim Müşteri Hizmetleri ÇağrıMerkezin

Udemy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: Sadece Email Bulunuyor

2009 yılında 2 Türk’ün yabancı yatırım alarak Silikon Vadisi civarında kurulan şirketi Udemy, bugün dünyaca ünlü bir kurs oluşum merkezidir. Milyonlarca yetişkin ve öğrenci kitlesine en iyi fiyatlarda, profesyoneller tarafından hem gönüllü eğitmenlik oluşturarak hem de ücretli bir eğitim platformu olarak kitlesel çevrimiçi ders ve öğrenme platformu sunulmuştur. Udemy, dünyada yaygınlığı kadar Türkiye’de de hem aktif hem de yaygın bir servis olarak tanınır.

çağrı merkezi numarası telefon desteği yok
e-posta adresi
yardım sayfası https://support.udemy.com/hc/tr
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma eposta ile müşteri hizmetlerine ulaşabilrsiniz.
genel merkez adres Türkiye sınırları içerisinde şubesi bulunmuyor.

UDEMY ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Milyonlarca öğrenciye ve yetişkine kurs hizmeti veren, 60’tan fazla dilde eğitim gerçekleştiren dünyanın en geniş kurs seçkisi Udemy, çağrı merkeziyle de müşterilerinin isteklerine karşılık veriyor.  Bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir, aklınıza takılan soruların cevaplarını alabilir ve taleplerinizi bildirebilirsiniz. Sizlere gerekli her konuda yardımcı olmak ve en iyi hizmeti sağlamak için, Udemy ailesi olarak çağrı merkezimizle yanınızdayız.

Udemy çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

UDEMY MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz, sizlerin istek ve önerilerinizi almak için, sorularınız yanıtlamak için ve size destek sağlamak için bekliyor olacaklar. Udemy müşteri desteğinden gerekli dönüşler sizlere sağlanacaktır. Temsilcilerimiz, yoğunluktan dolayı hemen dönüşler yapamayabilir, ancak en kısa zamanda sizlere dönüş sağlanır ve gerekli tüm yardımlar yapılır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Udemy müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Udemy Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Udemy çağrı merkezi numarasına herhangi bir numaralı telefondan erişim yapılamamaktadır.

İletişim

İletişim Linki

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Udemy iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Udemy sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Udemy iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Udemy İletişim

Udemy Uygulama içerisinde karşılaştığınız her sorunda, bunu uygun kanallar aracığıyla Udemy müşteri hizmetleri servisine bildirebilirsiniz. Ayrıca eğitimler konusunda aklınıza takılan her soru, Udemy destek ekibi tarafından anında cevaplanır. Udemy iletişim kanalları şu şekilde sıralanabilir:

  • Udemy mail adresi : 
  • Udemy instagram ve twitter adresleri
  • Udemy site içi şikayet formu

Udemy Telefon Numarası

Udemy müşteri hizmetleri telefon numarası yoktur. Bu nedenle ulaşmanız için en kolay yol, mail adresi üzerinden şikayetinizi yazılı olarak iletmenizdir. Ayrıca sosyal medya üzerinden iletilen her şikayet de anında dikkate alınır ve çözüme kavuşturulur.

İnternet üzerinde, resmi olarak Udemy ile bağlantısı olmayan sitelerin, telefon numarası paylaşımları yaptığı görülür. Bu sitelere güvenip bilgi paylaşımında bulunmak tehlike taşır. Bu nedenle, bu numaralarla iletişim kurmanız pek tavsiye edilmez.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir