The latest online video downloader allows you to save your favorite Instagram content in high quality for free and in less than a minute. IG Downloader - Instasupersave.

Türk Telekom İnternet Kapsam Haritası

Türk Telekom İnternet Kapsam Haritası ÇağrıMerkezin

Türk Telekom kapsam haritası ile İnternet alt yapısını, mobil internet alt yapısını, paketinizle birlikte gelen ücretsiz wifi noktalarını ve Türk telekom satış noktaları anında görebilirsiniz.

Türk Telekom Kapsam Haritası
Türk Telekom Kapsam haritası

Haritayı tam ekran modunda görüntülemek için Kapsama Haritası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Telefon Numarası 2021

İçerik Listesi Hide Türk Telekom Müşteri Hizmetleri TemsilcisiTürk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası    Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk BağlanmaTürk Telekom Müşteri…

Türk Telekom Kapsam Haritası

Kapsama haritası ile Türk Telekom’un lokasyonunuzda sunduğu mobil ve sabit hizmetleri görebilir, HD+ Görüşme (VoLTE) kullanılabilirliği hakkında bilgi alabilir, size en yakın Türk Telekom satış noktalarını harita üzerinden görüntüleyebilir ve Türk Telekom ücretsiz Wifi Noktaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom Kapsam haritası nasıl kullanılır?

  • https://kapsamaharitasi.turktelekom.com.tr adresine girin
  • Gelen harita menüsünde il, ilçe, mahalle, cadde ve Dış kapı no kısımlarını kendi oturduğunuz bölgeye göre doldurun
  • Alt Yapı Sorgula tuşuna basarak bölgenizde internet olup olmadığına bakabilirsiniz.
  • Harita üzerindeki sol menüden adres bilgilerini doldurup “Göster” butonuna tıkladıktan sonra, haritada belirecek Türk Telekom İnternet Kapsam Haritası ÇağrıMerkezin işaretini istediğiniz lokasyonun üzerine sürükleyip bırakarak sorgulamayı başlatabilirsiniz.
  • Haritayı sorunsuz kullanmak için İnternet Explorer 9+, Mozilla​ Firefox, Chrome veya Yandex tarayıcı kullanılması önerilmektedir.
  • Haritanın sol tarafındaki adres menüsünde görüntülenen İl, İlçe, Mahalle ve Sokak bilgisi hiyerarşisi “İç İşleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Ulusal Adres Veri Tabanı (UAVT)” baz alınarak sunulmaktadır.
  • Kapsama Haritasında verilen bilgiler yaklaşık değerlerdir. Tecrübe edeceğiniz evde internet hız değerleri; şebeke altyapısı, bina/hane içi kablolama, hatların yoğunluğu, sunucuların veya bilgisayarınızın performansı gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilecektir.
  • Mobil internet hizmeti, hızı,  kapsaması ve ses kalitesi coğrafi bölge, hizmet alınan baz istasyonu, şebeke yoğunluğu, sinyal alınan lokasyonun fiziki yapısı, kullanılan cihazların model/performansı ve teknolojik altyapıya göre değişiklik gösterebilecektir.
  • Türk Telekom WiFi Noktalarında internet hızı şebeke yoğunluğu, sinyal alınan lokasyonun fiziki yapısı ve teknolojik altyapıya göre değişiklik gösterebilecektir.  Detaylı bilgi için Türk Telekom Mağazaları’na başvurabilirsiniz.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Online roulette, blackjack, baccarat and all sorts of live dealer games at New Gambling Sites in Australia