The latest online video downloader allows you to save your favorite Instagram content in high quality for free and in less than a minute. IG Downloader - Instasupersave.

HGS Müşteri Hizmetleri, HGS Doldurma ve Yenileme

HGS Müşteri Hizmetleri, HGS Doldurma ve Yenileme ÇağrıMerkezin

HGS çarpı merkezi iletişim telefon numarası: 0850 460 60 60

Hızlı Geçiş Sistemi ya da HGS olarak kısaltılmış sistem olan devlet yollarında kullanılan geçiş sistemidir. PTT ve banka aracılığı ile alınan HGS, yine aynı şekilde ödeme yapılmaktadır. HGS, hızlı geçiş sistemi ile köprü, otoyol gibi ücretli geçişlerde kullanılabilecek bir sistemdir.

HGS nasıl alınır? HGS faydaları nelerdir?

Köprü ve otoyollardan geçişte, hızlı geçiş işlemleri yaparak ödemelerinizi hızlıca yapabileceğiniz bir sistem olan HGS ile birlikte siz de tüm geçişlerinizde sorun yaşamadan işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu konuda tüm sorularınıza dair cevapları da ayrıca resmi internete sitesi olan https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/hgs.jsf adresinden de öğrenebilirsiniz.

HGS İletişim bilgisi olarak ilgili telefon numarası aracılığıyla, HGS hakkında tüm süreçleri, merak ettiğiniz konuları ve benzer her türlü konuyu başvurabilir, sorabilirsiniz. HGS kartı almadan önce ve aldıktan sonra ki süreçlerle ilgili sorularınızı yanıtlayabilir müşteri temsilcileriyle görüşebilir, destek alabilirsiniz.

Karşılaşılan problemlere karşı çözümü bulamadığınız noktada, HGS resmi ve çağrı merkezi aracılığıyla müşteri hizmetlerinden destek, bilgi alabilirsiniz. En doğru şekilde güvenli ve sorunlarınıza karşı çözüm bulacağınız çağrı merkezi iletişim bilgisiyle görüşmeler yapabilirsiniz. HGS müşteri hizmetlerine dair telefon görüşmelerinizi 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte yaparak, telefon görüşmesi yapabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

HGS Müşteri hizmetleri telefon numarası

HGS’ye resmi yol ile başvurmak, posta göndermek istediğinizde, yapacağınız şey adresi bilmektir. HGS’nin resmi adresi, müşteri hizmetleri posta adresi nedir? Merak ediyorsanız aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

Adres: Karayolları Genel Müdürlüğü İnönü Bulvarı, No: 14, Posta kodu: 06100 Yücetepe/ANKARA

Hgs Müşteri Hizmetleri Fax Numarası

HGS ve HGS kartınızla ilgili tüm sorunlarınızla görüşme yapabileceğiniz FAX numarası aşağıdaki gibidir. Sizlerden fax istenmesi, itiraz, talep ya da şikayetlerinizi aşağıdaki FAX numarasını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Hgs Fax: 

HGS Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi

HGS hakkında tüm talep, şikayet ya da önerilerinizi yapabileceğiniz e-mail yoluyla bir kanal da bulunmaktadır. Basit bir şekilde e-mail yoluyla görüşme yapmak istediğinizde, doğrudan aşağıdaki email ile iletişime geçebilir ve mail gönderebilirsiniz. HGS, tüm resmi emaillerin gönderimi sonrasında dikkate alarak taleplerinizi karşılayacak nitelikte okumaktadır.

Hgs E-Posta Adresi: 

HGS Facebook

HGS Twitter

HGS İnstagram

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Online roulette, blackjack, baccarat and all sorts of live dealer games at New Gambling Sites in Australia