PAPARA müşteri hizmetleri | Papara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021

PAPARA müşteri hizmetleri | Papara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021 ÇağrıMerkezin

PAPARA İletişim direk bağlanma

PAPARA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 340 0340

Papara, 27 Haziran 2013 tarihinde Türkiye’de kurulan dijital şirketlerden biri olan, sanal hesap açarak ön ödemeli kartınızla birlikte hem internetten hem de sosyal hayatta alışverişlerinizi basite indirgeyen markalardan biridir. Papara hizmetleriyle birlikte ülkemizde son zamanlarda da büyük atılımları beraberinde getirerek, en hızlı şekilde yaşanılan teknik aksaklık, sorunları ortadan kaldırarak etkili çözümleri de birlikte sunmaya başlamıştır.

PAPARA Müşteri Hizmetleri direk bağlan

Ön ödemeli bir kart sistemi olan Papara ile beraber olası tüm aksaklık, şikayet, öneri ya da tavsiye süreçlerinde Papara çağrı merkezi telefon numarasını kullanabilirsiniz. Burada yapacağınız görüşmelerde, sizlere atanan müşteri temsilcileriyle birebir görüşür, görüşme esnasında tüm merak ettiğiniz konular hakkında destek alabilirsiniz.

Varsa sorularınızı sorabilir ya da yaşamış olduğunuz sorunlara dair sorun çözümü için destek görebilirsiniz. İletişim numaralarıyla beraber her zaman müşteri temsilcileriyle görüşme yaparken, 7 gün 24 saat ulaşılabilir desteğiyle sorunsuz görüşmeler yapmak mümkündür. Papara müşteri desteği telefon numarası üzerinden hızlı iletişim kurarken, öneri ya da istekleriniz hakkında taleplerinizi de bildirebilirsiniz. Bu sayede çağrı merkezi üzerinden hızlı bir iletişim süreci yapacak olup, en hızlı şekilde firmadan destek alabilir olacağınızdan emin olabilirsiniz.

PAPARA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası0850 340 0340

PAPARA Müşteri Destek Merkezi

İletişim sayfası üzerinden yer alan alternatif iletişim kanallarından bireysel veya kurumsal tüm müşterilerin 7/24 yararlanması mümkündür. Firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunlar için mevcut iletişim kanalları üzerinden işlem gerçekleştirebilir ve en kısas sürede sorunun çözümü içi kaliteli hizmet alabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile alternatif iletişim kanallarının da gelişmesinin ardından firmanın iletişim seçenekleri de geliştirilmiştir.

PAPARA Şikâyet Hattı

Ödemelerinizle alakalı oluşan aksaklıklarda, hesap işlemlerinizde ya da benzer durumlarda Papara destek hattı ile görüşmeler yapacağınız gibi aynı zamanda Papara şikayet hattı konusunda da müşteri temsilcileriyle görüşme yapabiliyorsunuz. Bu bağlamda olası firmaya dair talepleriniz ya da şikayet durumlarınızı iletmek için özel bir iletişim numarası bulunmadığından dolayı, doğrudan müşteri temsilcileriyle görüşebilir ve Papara müşteri hizmetleri direkt bağlanma yaparak görüşmelerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Böylelikle hızlı, etkin ve pratik bir çözümün sağlanmasını da Papara müşteri temsilcileriyle yaşayabilirsiniz.

Destek E-posta Adresidestek@papara.com

PAPARA Facebook

PAPARA Twitter

PAPARA İnstagram

Kurumsal Bilgiler

Ticari Sicil Numarası

34567845678

Mersis Numarası

0721043152900015

Ödenmiş Sermaye

7.055.000 TL

Denetleyici Merci

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB)

Hacı Bayram Mah. İstiklal Cad. No: 10 06050
Ulus Altındağ Ankara
0312 507 50 00

Genel Müdürlük

0850 340 03 50

Papara hangi ülkenin?

MasterCard, Visa ve Bankalararası Kart Merkezi üyesi olarak Türkiye’de ilk defa banka bağımsız MasterCard logolu bir ön ödemeli kart ürettik ve kullanıma sunduk. Dördüncü yılımızın sonunda 200 kişilik bir ekibe ve milyonlarca kullanıcıya ulaştık.

Papara devletin mi?

Papara devletin bildiği bir yatırım yöntemi ve gerçek kimlik bilgilerinizi kullanarak üye oluyorsunuz. Yani BDDK lisansı olduğu için yasak değil, izinli. Bu hesaplardan birine ücretsiz ve hızlı şekilde 7/24 para gönderebiliyorsunuz.

Papara kart hangi ülkelerde geçerli?

Şirket 2018 yılında Kuzey Afrika, Rusya, Azerbaycan ve Avrupa’da faaliyete geçmeye hazırlanıyor. Papara‘nın 2019 hedefi ise Türkiye’de 10 milyar TL’lik hacim ve 3 milyon aktif kullanıcı.

Papara da IBAN var mı?

Öncelikle Papara için IBAN sistemi yoktur. Sadece hesap numarası üzerinden işlem yapma şansına sahip oluyorsunuz. Papara, diğer ön ödemeli sistemlerden çok farklıdır. Bir kere herhangi bir bankaya bağlı değildir.

Papara kart güvenilir mi?

Papara Kart‘ın güvenilirliği Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından işlem yapmasına izin verilmiş ve onaylanmıştır. Bu sayede tüm bankalar ile güvenli bir şekilde anlaşma yapılmıştır. Ayrıca sistem üzerinde sağladığı kolaylıklar sayesinde kart ile alakalı şikayet yok denecek kadar azdır

Papara Müşteri Hizmetleri

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts