Yemeksepeti Çağrı merkezi direk bağlanma 2021

Yemeksepeti Çağrı merkezi direk bağlanma 2021 ÇağrıMerkezin

Yemek Sepeti Çağrı Merkezi

Yemeksepeti müşteri hizmetleri ile hızlı kolay bir şekilde istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Yemeksepeti müşteri hizmetleri 7/24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Telefon Numarası444 5 445
Çalışma SaatleriYemek Sepeti çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra ilk ses kaydında 0’ı ikinci ses kaydında 5’i tıklayarak direkt bağlanabilirsiniz.

Yemek Sepeti İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 5 445
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@yemeksepeti.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Harcama İtiraz FormuForm için tıklayın.
Yardım SayfasıYemek Sepeti yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
KEP Adresiyemeksepeti@hs01.kep.tr
Genel Müdürlük AdresiEsentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:175, C Blok, 34394 / Esentepe / Şişli / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 212 359 18 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebookTwitter, Instagram,YouTube, LinkedIn

Yemek Sepeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yemeksepeti ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Aşağıda Yemek Sepeti ile ilgili en çok merak edilen sorular ve cevapları yer alıyor. Siz de Yemeksepeti hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi yorumlarda belirterek binlerce kişiye yardımcı olabilirsiniz!

Yemek Sepeti İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Kullanıcılar, Yemeksepeti indirim kodu ile 5, 10, 20 TL gibi farklı tutarlarda yemek siparişi verebiliyor. Yemek Sepeti indirim kodu almak için ‘Yemeksepeti Cüzdan’ uygulamasına para yükleyebilir veya restoranların hediye çeklerini kullanabilirsiniz. Ancak Yemek Sepeti indirim kodu almak çoğu zaman zor oluyor.

Yemek Sepeti Joker İndirimi Nasıl Kullanılır?

Bölgenizdeki restorantlardan Yemeksepeti Joker indirimi ile fırsatlarla dolu bir sipariş verebilirsiniz. Kişiye özel olarak farklı restorantlardan çıkan Joker indirimleri sayesinde 30 TL’lik alışveriş için 20 TL, 120 TL’lik siparişiniz için 70 TL ödeyebilirsiniz. Joker indirimi kullanmak için Yemeksepeti menüsüne göz atmanız yeterli. Sistem otomatik olarak joker indirimi yolluyor.

Yemeksepetinde Muhtar Nedir? Ne İşe Yarar?

Yemek Sepeti kullanıcıları, her hafta bölgelerindeki en yüksek sipariş sayısına ulaşarak Mahalle Muhtarı olabiliyor. Kullanıcılar, Mahalle Muhtarı rozetini alıyor ve yorumlarda en süt sırada yer alıyor. Aynı zamanda dönem dönem muhtarlar 50 TL hediye çeki kullanabiliyor.

Yemek Sepeti Restoran Kaydı Nasıl Yapılır?

Pastane, restoran, lokanta vb. iş yerlerinizi Yemek Sepeti’ne ücretsiz kayıt ettirebilirsiniz. İş yeri ismi, adresi, tabelası, mail adresi vb. bilgileri Yemek Sepeti’ne ulaştırmanız gerekiyor. Yemek Sepeti, restoran kaydı için ücret talep edilmiyor. Ayrıntılı bilgi için aktif@yemeksepeti.com adresine mail atabilir veya buraya tıklayabilirsiniz. 

Yemeksepeti Komisyonu Ne Kadar?

Yemek Sepeti’ne kayıtlı olan üye iş yerleri, her sipariş için belirli oranda komisyon ödemek zorundadır. Aksi takdirde üyelik tamamlanmıyor. Yemek Sepeti komisyon oranı %8 ve %12 arasında farklılık göstermektedir.

Yemek Sepeti Siparişim Nerede?

Siparişlerinizi hazırlama ve yolda aşamaları olarak farklı adımlarda görebilirsiniz. Yemeksepeti sipariş takibi için mobil uygulamada yer alan siparişlerim kısmınıinceleyebilir veya info@yemeksepeti.comadresine isim – soy isim vb. bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Aynı zamanda Yemeksepeti iletişim 444 5 445 numarasını arayarak da siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Yemeksepeti Nerelerde Var?

Yemeksepeti 81 ilde hizmet vermektedir. Ancak bölge, şehir ve ilçelere göre Yemeksepeti’ndeki restoran sayısı farklılık göstermektedir. Örneğin, İstanbul’da bir mahallede 100 restoran bulunabilirken diğer şehirlerde bu sayı daha az olabilir.

Yemeksepeti Kredi Kartı Ekleme Nasıl Yapılır?

Siparişlerinizi online ödemek için banka veya kredi kartınızı ekleyebilirsiniz. Yemeksepeti’ne giriş yaparak siparişinizi oluşturun sonraki aşamada ödeme yöntemi olarak online kredi kartı seçin ve kart bilgilerinizi yazdıktan sonra kaydet’e tıklayın.

Yemek Sepeti Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Siparişinizi farklı sebeplerle iptal edebilirsiniz. Yemek Sepeti siparişinizi iptal etmek için canlı yardım ile veya 444 5 445 çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz. Ancak siparişiniz yola çıktıysa iptal ettiremeyebilirsiniz.

Yemek Sepeti Banabi Nedir?

Banabi, Yemeksepeti tarafından kurulan online market ve alışveriş platformudur. Kullanıcılar, Yemeksepetine girerek sol kısımdan Banabi’yi seçerek market siparişi oluşturabiliyor. Meyve sebze, kahvaltılık, teknoloji ürünleri, çiçek, fırın ürünleri vb. geniş bir ürün yelpazesine sahip. Yemeksepeti Banabi’ye ulaşmak için tıklayın. 

Yemeksepeti Banabi Hangi İllerde Var?

2021 itibariyle Yemeksepeti Banabi, 28 şehirde hizmet veriyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Çanakkale, Bursa, Edirne, Hatay, Malatya, Trabzon, Manisa, Yalova, Gaziantep, Denizli, Kütahya, Balıkesir, Aydın, Konya, Mersin, Samsun, Bodrum, Muğla, Tekirdağ, Bolu vb. şehirlerde Yemeksepeti Banabi kullanılabilir.

Yemeksepeti müşteri hizmetleri

Yemeksepeti müşteri hizmetleri ile her şey çok kolay. Yemeksepeti müşteri hizmetleri anlık olacak. Yemeksepeti müşteri hizmetleri sorunsuzdur. Yemeksepeti müşteri hizmetleri güvenilirdir. Yemeksepeti müşteri hizmetleri hızlıdır. Yemeksepeti müşteri hizmetleriiyidir. Yemeksepeti müşteri hizmetleri güven verir. Yemeksepeti müşteri hizmetleri paketleri vardır. Yemeksepeti müşteri hizmetleri sayfaları öne çıkarır. Yemeksepeti müşteri hizmetleri en iyisidir. Yemeksepeti müşteri hizmetleri keşif et kısmına çıkarır. Yemeksepeti müşteri hizmetleri fenomenler ve sayfalar alır. Yemeksepeti müşteri hizmetleri satış sayfalarının vazgeçilmezidir. Yemeksepeti müşteri hizmetleri en iyisi olur. Yemeksepeti müşteri hizmetleri her an alımı vardır. Yemeksepeti müşteri hizmetleri kolaydır. Yemeksepeti müşteri hizmetleri pratiktir. Yemeksepeti müşteri hizmetleri hızlı olur. Yemeksepeti müşteri hizmetleri anlık gönderim vardır. Yemeksepeti müşteri hizmetleri avantajlıdır. Yemeksepeti müşteri hizmetleri şifresiz işlemdir. Yemeksepeti müşteri hizmetleri hızlıdır. Yemeksepeti müşteri hizmetleri daha iyisi yoktur. Yemeksepeti müşteri hizmetleri hızlı olacaktır. Yemeksepeti müşteri hizmetleri en iyisi olur. Yemeksepeti müşteri hizmetleri farkları ile yer alır.

Makaleyi ne kadar faydalı buldunuz?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz

Ortalama reyting 0 / 5. Oylama Sayısı: 0

Bu yazıyı oylayan ilk siz olun

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts