Instagram video indir

LG Müşteri Hizmetleri | LG çağrı merkezi direk bağlanma yöntemi

LG Müşteri hizmetleri direk bağlanma, LG Çağrı merkezi iletişim numarası, LG teknik destek ve LG destek merkezi hakkında bilgi alabilirsiniz.
LG Müşteri Hizmetleri | LG çağrı merkezi direk bağlanma yöntemi ÇağrıMerkezin
LG Logo

Birçok teknoloji ürününü bünyesinde bulunduran LG, tüketici ve kurumsal ürünlere ilişkin müşterilerinin sorunlarını çözmek için kullanabileceğiniz iletişim numaralarına aşağıdaki tablodan erişebilirsiniz.

Çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra kısa süre içinde müşteri temsilcisine bağlanabilir ve kurumsal destek alabilirsiniz. LG iletişim çağrı merkezini aradıktan sonra 365 gün 09..00 – 20.00 saatleri arasında müşteri temsilcisi ile doğrudan görüşme sağlamanız mümkündür.

Müşteri hizmetleri Telefon numarası
LG Müşteri hizmetleri telefon numarası 444 6 543
LG Destek Merkezi https://www.lg.com/tr/destek
LG İletişim Merkezi https://www.lg.com/tr/support/web-survey
LG WhatsApp Destek Merkezi LG WhatsApp Destek tıklayın.
LG Canlı Sohbet LG Canlı Sohbet için tıklayın.
LG E-Mail Aresi https://www.lg.com/tr/destek/email
LG Şikayet Hattı 444 6 543
Facebook https://m.facebook.com/LGTurkiye
Sosyal Medya Hesapları LG Twitter
LG Youtube
LG Instagram
LG Foursquare
LG Linkedin
LG Müşteri hizmetleri, LG Destek merkezi ve sosyal medya adresleri

LG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

LG ürün ve hizmetlerine ilişkin hızlı sonuçlar almanız için birçok farklı iletişim telefon numarası üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür. Hizmet aldığınız mağazanın iletişim numarasını arayarak işlem yapmanız halinde çok daha kısa sürede etkili çözüm önerileri almanız mümkündür.

 • LG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 6 543

LG Müşteri İletişim ve Destek Merkezi

Müşterilerinin birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet almasını sağlayan LG, canlı destek ve sohbet hatları ve diğer online iletişim kanalları ile hızlı hizmet almasını sağlamaktadır. İletişime geçmek istediğiniz en hızlı yöntemi seçerek kısa süre içinde sorunlarınızın çözümü için firmadan kurumsal destek almanız mümkündür. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına birçok farklı kurumsal iletişim kanalı üzerinden destek sağlar.

 • LG Destek Merkezi

LG Canlı Destek ve İletişim Formu

LG ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda firma ile görüşme sağlamak için iletişim formları ve canlı destek hatlarını kullanabilirsiniz. WhatsApp destek hattı ve chat iletişim kanalları ile firmanın tüm hizmetlerine yönelik kurumsal destek almanız mümkündür. Müşteri desteği her iki yöntem ile uzaktan çağrı merkezi, canlı sohbet veya e – posta üzerinden gerçekleştirilmektedir.

 • LG İletişim Formu (Müşteri Geri Bildirimleri)
 • LG WhatsApp Destek
 • LG Canlı Sohbet

LG E – Posta İletişim Adresi

E – posta yönetimi kullanarak LG ile görüşme sağlamak için firmanın kendi yönlendirmelerini takip etmeniz gerekir. LG e – posta iletişim merkezine erişim sağladıktan sonra gerekli bilgilerini girdikten sonra her konuda bildirimlerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Her konuda görüşme sağlayabileceğiniz firma ile kısa sürede alternatif iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlayarak hızlı geri dönüşler alabilirsiniz.

 • LG E – Mail Adresi

LG Şikayet Hattı

LG ürün ve hizmetlerine ilişkin şikayet bildirimlerinizi güncel tüm iletişim kanalları üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. Birden fazla kurumsal iletişim kanalı üzerinden müşteri desteği sunana firma her konuda profesyonel ve hızlı çözüm önerileri üretir. Tercih edeceğiniz iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde Türkiye genelinde bulunan mağazaların iletişim numaraları ve e – posta adreslerini görebilir ve hızlı işlem yapabilirsiniz. Genel iletişim kanallarını kullanmadan önce hizmet aldığınız mağaza ile görüşme sağlayarak şikayetlerinizin kısa sürede çözülmesi sağlanabilir.

 • LG Şikayet Hattı: 444 6 543

LG Resmi Sosyal Medya Hesapları

LG Türkiye resmi sosyal medya hesapları üzerinden rahatlıkla her konuda geri bildirimde bulunabilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Güncel sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın resmi hesapları ile etkileşime girerek diğer iletişim kanalları üzerinden yeterli yanıtı alamadığınız takdirde çok daha hızlı çözümler sağlanacaktır. Dijital dönüşüm ilkeleri kapsamında firma tarafından popüler tüm sosyal medya platformları üzerinden aktif olarak müşteri desteği sunulmaktadır. LG kurumsal ve resmi sosyal medya hesapları:

 • LG Facebook
 • LG Twitter
 • LG Youtube
 • LG Instagram
 • LG Foursquare
 • LG Linkedin
Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir