Instagram video indir

HGS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | HGS İletişim Merkezi

HGS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | HGS İletişim Merkezi ÇağrıMerkezin
İçerik Listesi Show
 1. HGS – OGS Müşteri Hizmetleri
  1. HGS ÜRÜN BAKİYEMİ VE GEÇİŞLERİMİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?
  2. HGS MÜŞTERİ HİZMETLERİ SAYFASINA NASIL KAYIT OLABİLİRİM?
  3. HGS İletişim ÜRÜNÜ ALMAK İÇİN İSTENEN EVRAKLAR NELERDİR?
  4. PTT HGS ÜRÜNLERİNDE GÜNCELLEME İŞLEMLERİ NEREDEN YAPILIR?
 2. HGS – OGS Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma
 3. HGS – OGS Müşteri Hizmetleri İletişim Ve Adres
  1. HGS numarası kaç?
  2. HGS geçiş ihlali ödeme nasıl yapılır?
  3. HGS kaçak geçiş cezası nereye ödenir?
  4. HGS plaka okuyor mu?
  5. HGS numarası nereden öğrenilir?
  6. HGS yapıştırmaya gerek var mı?
  7. HGS gri hesap ne demek?
  8. HGS yi nereden alabiliriz?
  9. Hgs’nin kime ait olduğunu öğrenme?
  10. HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi
  11. HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi
  12. HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi
  13. HGS Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Şikayetleri …
  14. OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ) Müşteri Hizmetleri Telefon …
  15. Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) Hesap Bilgileri Sorgulama …
  16. HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi
  17. HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi
  18. HGS Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Şikayetleri …
  19. HGS Müşteri Hizmetleri ve Telefon Numarası Şikayetleri …
  20. OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ) Müşteri Hizmetleri Telefon …
  21. Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) Hesap Bilgileri Sorgulama …
  22. HGS Müşteri Hizmetleri ve İzin Şikayetleri – Şikayetvar
  23. HepsiJET Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri …
  24. OGS – KGM
  25. Geçiş İhlal Sorgulama – KGM
  26. HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi
  27. HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi
  28. HGS Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Şikayetleri …
  29. Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) Hesap Bilgileri Sorgulama …
  30. OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ) Müşteri Hizmetleri Telefon …
  31. HGS Müşteri Hizmetleri ve İzin Şikayetleri – Şikayetvar
  32. HepsiJET Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri …
  33. Müşteri Hizmetleri
  34. OGS – KGM
  35. Geçiş İhlal Sorgulama – KGM

HGS Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası: 

HGS İletişim, otoyollarda ücretli geçmek için kullanılan Hızlı Geçiş Sistemidir. 2012 yılından beri hizmette olan HGS, çağrı merkezini kullanarak abonelik bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dilek öneri, şikayet, endişelerinizi ve ihlallerinizi HGS müşteri hizmetleri ile öğrenebilirsiniz.

HGS Müşteri hizmetleri
HGS iletişim numarası
HGS Müşteri Hizmetleri websitesi: https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/hgs.jsf
HGS Geçiş ihlali sorgulama: https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/hgs.jsf#violation
HGS E-devlet üzerinden sorgulama E-devlet HGS Geçiş ihlali sorgulama
HGS İletişim tablosu

HGS – OGS Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri sayfasına üye olabilmek için HGS iletişim ürününü aldığınız TC kimlik numarası üzerinden ya da vergi numarası üzerinden satışı gerçekleştirilen HGS ürün numarası ile kayıt olabilirsiniz. HGS ürün sahibi değilseniz sisteme kayıt gerçekleştirilememektedir.

HGS Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası: 
HGS Müşteri Hizmetleri websitesi: https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/hgs.jsf
HGS Geçiş ihlali sorgulama: https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/hgs.jsf#violation
E-devlet HGS Geçiş ihlali sorgulama

HGS ÜRÜN BAKİYEMİ VE GEÇİŞLERİMİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

0 850 460 60 60 ya da 444 1 788 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. HGS hesabınızla ilgili bakiye ve geçiş bilgilerine ve HGS iletişim geçiş ihlal cezalarına, http://hgsmusteri.ptt.gov.tr adresli internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Belirtilen internet adresine üye olarak kullanıcı hesabınızla ilgili bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

HGS iletişim geçiş ve ihlal bilgilerine ait tüm düzeltme, inceleme ve itiraz işlemleri Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılmakta olup, HGS geçişlerinizle ilgili bu taleplerinizi [email protected] e-posta adresine gönderebilirsiniz veya 0 850 460 60 60 KGM HGS Çağrı Merkezine iletebilirsiniz. HGS ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve HGS geçiş ihlal cezalarına hgsmusteri.ptt.gov.tr sayfasından ulaşabilirsiniz.

HGS MÜŞTERİ HİZMETLERİ SAYFASINA NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

Müşteri hizmetleri sayfasına üye olabilmek için HGS iletişim ürününü aldığınız TC kimlik numarası üzerinden ya da vergi numarası üzerinden satışı gerçekleştirilen HGS ürün numarası ile kayıt olabilirsiniz. HGS ürün sahibi değilseniz sisteme kayıt gerçekleştirilememektedir.

HGS İletişim ÜRÜNÜ ALMAK İÇİN İSTENEN EVRAKLAR NELERDİR?

Bireysel başvurularda kimlik, ruhsat veya ruhsat fotokosiyle PTT merkez ve işyerlerine başvuru yapılabilir. Kurum üzerine alınacak ürün veya ürünler için Temsil Belgesi, araç ruhsatları veya ruhsat fotokopileri ile başvuru yapılabilir. Kiralık araçlar için yukardaki belgelere ek olarak sözleşmelerle birlikte PTT merkez ve işyerlerine başvuru yapabilirsiniz.

PTT HGS ÜRÜNLERİNDE GÜNCELLEME İŞLEMLERİ NEREDEN YAPILIR?

PTT‘den alınan HGS ürünlerinde güncelleme işlemleri PTT merkez ve işyerleri aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

HGS – OGS Müşteri Hizmetleri Numarası

HGS – OGS işlemleri için 0850’li bir çağrı merkezi bulunuyor. Bu çağrı merkezi aracılığıyla aboneliğiniz, yönlendirmeleriniz ve geçiş ihlalleriniz hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz; sorularınız, talepleriniz, önerileriniz ve görüşlerinizi HGS – OGS müşteri temsilcilerine aktarabilirsiniz.

Arabanızı sattığınızda, plaka üzerinde belirtilen HGS – OGS ürünlerini taşımalı veya kapatmalısınız. Bu işlem için banka veya PTT gibi şubelere gitmelisiniz. Aracınızı değiştirdiğinizde, HGS – OGS’nizi yeni aracınızın plakasına taşıyabilir ve bu şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Kural ihlali yaptığınızı düşünüyorsanız HGS – OGS sisteminden periyodik olarak kontrollerinizi yapabilirsiniz.

HGS – OGS Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma

HGS – OGS müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ve karşılaştığınız sorunlar hakkında gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda, müşteri desteği için yedi gün ve yirmi dört saat aranabilen ve aktif olarak çalışan bir irtibat numarasına sahiptir. HGS – OGS müşteri temsilcisini arayarak, geçişin ihlali hakkında bilgi alabilir, HGS – OGS ile ilgili diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

HGS – OGS Müşteri Temsilcisi telefon numarası 0850 460 60 60’dır.

HGS – OGS Müşteri Hizmetleri İletişim Ve Adres

HGS – OGS araçlara takılan cihazlar sayesinde, ücretli yolları kullanırken durmadan geçmenizi sağlar. Sistem, Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yönetilmektedir ve halen faaliyet göstermektedir. Uygulamayı kullanmak isteyen kişiler, Türkiye’de birçok banka şubesine veya PTT şubelerine başvurabilir.

Müşteri hizmetlerini arayarak HGS ve OGS işlemlerini şu anda yapabilirsiniz. Para cezalarınız varsa, müşteri hizmetlerini arayabilir ve sorgulama işlemi yapabilirsiniz. OGS kullanıcılarının sayısı, HGS kullanıcılarından daha azdır. OGS kullanan araç sayısının az olmasının nedeni, cihazı satın almak için belirli bir peşinat ödemek zorunda olmanızdır. HGS’de hızlı erişimli bir sistem kartı alınır ve cama yapıştırılır. OGS (otomatik geçiş sistemi) cihazını herhangi bir bankadan veya PTT şubesinden talep ederek satın alabilirsiniz. Ayrıca banka hesabınıza tanımlayarak bakiyeniz azaldığında otomatik olarak bağlanan hesabınızdan para aktarılır.

Hesabınızdaki bakiye yetersiz ise size bir uyarı verir ve hesabınız yeterli bakiyeye ulaştığında otomatik olarak hesabınızdan çeker.

HGS numarası kaç?

HGS etiketi üzerindeki 10 haneli numara önemlidir.
HGS Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası: 

HGS geçiş ihlali ödeme nasıl yapılır?

Banka Üzerinden HGS Ödeme

Veya HGS alınan bankanın internet şubesine giriş yaparak HGS ödeme ya da yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer yol olarak ise HGS alınan bankanın mobil uygulaması üzerinden HGS ödeme ya da yükleme işlemi yapılabilir.

HGS kaçak geçiş cezası nereye ödenir?

HGS cezası bulunan sürücüler, ödemelerini banka şubelerinden, internet şubelerinden ve mobil uygulamalarından yapabilirler.

HGS plaka okuyor mu?

HGS‘de okuma tepeden oluyor ve plakayı okuyor. Vatandaşların yüzde 40’ı HGS etiketi olmadan geçiş yapmış bu yüzden plakaya bakılıyor. Etiketten araca ait bilgiler var. O bilgiler ve plaka ile doğrulanıyor.

HGS numarası nereden öğrenilir?

HGS ÜRÜN BAKİYEMİ VE GEÇİŞLERİMİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM? 0 850 460 60 60 ya da 444 1 788 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. HGS hesabınızla ilgili bakiye ve geçiş bilgilerine ve HGS geçiş ihlal cezalarına, http://hgsmusteri.ptt.gov.tr adresli internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

HGS yapıştırmaya gerek var mı?

Geçiş ücreti, gişelerde yer alan kameralarla belirlenen aracınızın plakasına bağlı HGS hesabından aynı gün içerisinde cezasız olarak tahsil edilecektir. Buradan etiket yapıştırmaya gerek olmadığı sonucu çıkarılabilmektedir.

HGS gri hesap ne demek?

Kartınızın içerisinde yer alan bakiyenin sınır durumda kalması durumunda gri liste olarak gözükürken, 30 TL altına düşmesi veya eksi durumda olması durumunda ise hgs bilgilerinizde kara liste’de olduğunuzu göreceksiniz.

HGS yi nereden alabiliriz?

HGS‘ler PTT’den ve bankalardan temin edilebilir. PTT, HGS‘yi ücretli verirken, bankalar mevduat sahibi ya da kredi kartı olanlara herhangi bir ücret talep etmeden veriyor. HGS NASIL ALINIR? 1- Aracınızın üzerinde daha önceden bir HGS‘nin tanımlı olup olmadığını öğrenmelisiniz.

Hgs’nin kime ait olduğunu öğrenme?

0850 460 60 60 HGS çağrı merkezinden.

PTT Üzerinden HGS Bakiye Bilgisi Sorgulama
hgsmusteri.ptt.gov.tr adresine giriş yapılır.
“Müşteri Hizmetleri” sekmesini tıklanır.
Araç plakası, TC kimlik numarası, vergi numarası, pasaport numarası ya da HGS ürün numarası bilgilerinden birini girerek HGS bakiye bilgisine ulaşılır.

HGS müşteri hizmetleri hgs bakiye soruglama, karayolları müşteri hizmetleri, hgs ödeme, hgs borç ödeme, karayolları telefon, hgs yükleme, hgs nasıl alınır, hgs müşteri hizmetleri telefon numarası, hgs iletişim telefon numarası, hgs online bakiye yükeleme

HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi

HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi

Bu sayfada sadece 2015 ve sonraki yıllara ait ihlalli geçişler gösterilmektedir. Bu sayfadaki veriler tamamen bilgi amaçlıdır.

HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi

0 850 460 60 60 ya da 444 1 788 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. HGS hesabınızla ilgili bakiye ve geçiş bilgilerine ve HGS geçiş ihlal cezalarına, http://hgsmusteri.ptt.gov.tr adresli internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

HGS Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Şikayetleri …

HGS için yazılan Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi şikayetleri için tıklayın! HGS hakkında kullanıcı yorumları, Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi şikayetleri sikayetvar.com’da!

OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ) Müşteri Hizmetleri Telefon …

14.11.2017 · OGS Diğer adı Otomatik Geçiş Sistemi Türkiye en çok kullanılan trafik olmaması için otomatik olarak geçis sağlayan karayolları sistemi ismidir. Günümüzde OGS işlemlerini müşteri hizmetleri arayarak yapabilirsiniz. Yediğiniz ceza varsa yine müşteri hizmetlerini arayarak çağrı merkezinden sorgulayabilirsiniz. OGS kullananların sayısı hgs kullanan kişilerden daha az …

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) Hesap Bilgileri Sorgulama …

PTT Genel Müdürlüğü Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) Hesap Bilgileri Sorgulama (Gerçek Kişi) Henüz kimliğinizi doğrulamadınız… Bu hizmetten faydalanmak için, aşağıdaki kimlik doğrulama yöntemlerinden sizin için uygun olan bir tanesini kullanarak sisteme giriş …

HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi

Bu sayfada sadece 2015 ve sonraki yıllara ait ihlalli geçişler gösterilmektedir. Bu sayfadaki veriler tamamen bilgi amaçlıdır.

HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi

Bu hizmet, HGS abonesi sürücülerin bakiye yetersizliğinden dolayı idari para cezasına maruz kalmalarını önlemek ve ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla devreye alınmıştır. … 0 850 460 60 60 ya da 444 1 788 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. HGS hesabınızla ilgili bakiye ve geçiş bilgilerine ve HGS …

HGS Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Şikayetleri …

20.11.2020 · HGS için yazılan Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi şikayetleri için tıklayın! HGS hakkında kullanıcı yorumları, Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi şikayetleri sikayetvar.com’da!

HGS Müşteri Hizmetleri ve Telefon Numarası Şikayetleri …

HGS için yazılan Müşteri Hizmetleri ve Telefon Numarası şikayetleri için tıklayın! HGS hakkında kullanıcı yorumları, Müşteri Hizmetleri ve Telefon Numarası şikayetleri sikayetvar.com’da!

OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ) Müşteri Hizmetleri Telefon …

14.11.2017 · OGS Diğer adı Otomatik Geçiş Sistemi Türkiye en çok kullanılan trafik olmaması için otomatik olarak geçis sağlayan karayolları sistemi ismidir. Günümüzde OGS işlemlerini müşteri hizmetleri arayarak yapabilirsiniz. Yediğiniz ceza varsa yine müşteri hizmetlerini arayarak çağrı merkezinden sorgulayabilirsiniz. OGS kullananların sayısı hgs kullanan kişilerden daha az …

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) Hesap Bilgileri Sorgulama …

PTT Genel Müdürlüğü Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) Hesap Bilgileri Sorgulama (Gerçek Kişi) Henüz kimliğinizi doğrulamadınız… Bu hizmetten faydalanmak için, aşağıdaki kimlik doğrulama yöntemlerinden sizin için uygun olan bir tanesini kullanarak sisteme giriş …

HGS Müşteri Hizmetleri ve İzin Şikayetleri – Şikayetvar

HGS için yazılan Müşteri Hizmetleri ve İzin şikayetleri için tıklayın! HGS hakkında kullanıcı yorumları, Müşteri Hizmetleri ve İzin şikayetleri sikayetvar.com’da!

HepsiJET Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri …

2.07.2020 · Ürün ve hizmetlere ilişkin talep, şikayet öneri, ödeme detayları vb. işlemler için tercih edebileceğiniz müşteri hizmetleri numarası size en kısa sürede kurumsal çözüm önerilerini sunacaktır. HepsiJET Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 558 0 333. HepsiJET WhatsApp İletişim: 0549 558 03 03.

OGS – KGM

Tel: 0 850 460 60 60 ( 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.) Otomatik Geçiş Sistemi Banka Merkezi T.C. Ziraat Bankası A.Ş Müşteri Hizmetleri Tel: 444 00 00. İş Bankası PK134 34330 Levent/İSTANBUL Tel:0 850 724 0 724. Garanti BBVA Tel: 444 03 33. Denizbank Tel: 444 08 00. Vakıfbank müşteri hizmetleri Tel: 444 0 724

Geçiş İhlal Sorgulama – KGM

Bu geçişin ödemesi sadece Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’na yapılabilir. Bu ödemeyi Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yetkilendirdiği noktalardan birine yaptı iseniz, bu ihlal bilgisini dikkate almayınız.

HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi

Bu sayfada sadece 2015 ve sonraki yıllara ait ihlalli geçişler gösterilmektedir. Bu sayfadaki veriler tamamen bilgi amaçlıdır.

HGS Müşteri Hizmetleri Resmi İnternet Sitesi

Bu hizmet, HGS abonesi sürücülerin bakiye yetersizliğinden dolayı idari para cezasına maruz kalmalarını önlemek ve ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla devreye alınmıştır. … 0 850 460 60 60 ya da 444 1 788 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. HGS hesabınızla ilgili bakiye ve geçiş bilgilerine ve HGS …

HGS Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Şikayetleri …

HGS için yazılan Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi şikayetleri için tıklayın! HGS hakkında kullanıcı yorumları, Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi şikayetleri sikayetvar.com’da!

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) Hesap Bilgileri Sorgulama …

PTT Genel Müdürlüğü Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) Hesap Bilgileri Sorgulama (Gerçek Kişi) Henüz kimliğinizi doğrulamadınız… Bu hizmetten faydalanmak için, aşağıdaki kimlik doğrulama yöntemlerinden sizin için uygun olan bir tanesini kullanarak sisteme giriş …

OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ) Müşteri Hizmetleri Telefon …

14.11.2017 · OGS Diğer adı Otomatik Geçiş Sistemi Türkiye en çok kullanılan trafik olmaması için otomatik olarak geçis sağlayan karayolları sistemi ismidir. Günümüzde OGS işlemlerini müşteri hizmetleri arayarak yapabilirsiniz. Yediğiniz ceza varsa yine müşteri hizmetlerini arayarak çağrı merkezinden sorgulayabilirsiniz. OGS kullananların sayısı hgs kullanan kişilerden daha az …

HGS Müşteri Hizmetleri ve İzin Şikayetleri – Şikayetvar

HGS için yazılan Müşteri Hizmetleri ve İzin şikayetleri için tıklayın! HGS hakkında kullanıcı yorumları, Müşteri Hizmetleri ve İzin şikayetleri sikayetvar.com’da!

HepsiJET Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri …

2.07.2020 · Ürün ve hizmetlere ilişkin talep, şikayet öneri, ödeme detayları vb. işlemler için tercih edebileceğiniz müşteri hizmetleri numarası size en kısa sürede kurumsal çözüm önerilerini sunacaktır. HepsiJET Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 558 0 333. HepsiJET WhatsApp İletişim: 0549 558 03 03.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Sayfası. 1 Ekim’e Kadar Tüm Ürünlerde %20 İndirim !! İndirimdekiler; İletişim; Müşteri Hizmetleri; Yeni Ürünler

OGS – KGM

Tel: 0 850 460 60 60 ( 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.) Otomatik Geçiş Sistemi Banka Merkezi T.C. Ziraat Bankası A.Ş Müşteri Hizmetleri Tel: 444 00 00. İş Bankası PK134 34330 Levent/İSTANBUL Tel:0 850 724 0 724. Garanti BBVA Tel: 444 03 33. Denizbank Tel: 444 08 00. Vakıfbank müşteri hizmetleri Tel: 444 0 724

Geçiş İhlal Sorgulama – KGM

Bu geçişin ödemesi sadece Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’na yapılabilir. Bu ödemeyi Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yetkilendirdiği noktalardan birine yaptı iseniz, bu ihlal bilgisini dikkate almayınız.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts
Youtube video indir